خدمات جانبی

فعال سازی کد کپچا جهت جلوگیری از ارسال اسپم

اسپم یا هرزنامه به ایمیلهایی گفته میشود که توسط رباتها از وب سایتهایی که دارای کد کپچا در فرم ثبت نام ، نظرات ، انجمن نمیباشند ارسال میگردد . این ارسال ممکن است باهدف خرابکارانه صورت پذیرد و باید کاربر و مدیر سایت قبل از آنلاین نمودن سایت حتما کپچا را در فرم های ذکر شده فعال نمایند .

بهینه سازی سایت و ارتقا سرعت بارگذاری جوملا

شامل نصب پلاگین های بهینه سازی / افزایش رتبه جی تی متریکس / افزایش سرعت بارگذاری سایت /مشاوره جهت ساخت منو ، مطالب برای سئو بهتر سایت

تنظیمات آتلوک بروی سیستم شما

در صورتیکه قصد دارید ایمیلهای خود را با آتلوک دریافت و ارسال نمایید و نیازمند تنظیمات این برنامه هستید میتوانید با نصب برنامه Ammyy و پرداخت هزینه تنظیمات در پشتیبانی مدیرهاست درخواست دهید تا بخش پشتیبانی با ورود به سیستم شما تنظیمات مربوطه را انجام دهند .

دریافت بک آپ ( با پشتیبانی هماهنگ شود )

در صورتیکه سرویس هاست شما منقضی شده است و از انقضای هاست شما 10 روز نمیگذرد میتوانید با پرداخت هزینه بکآپ ، آن را تهیه و دانلود نمایید . قبل از پرداخت هزینه با پشتیبانی هماهنگ نمایید .

بازیابی و ریست رمز عبور مدیریت جوملا یا وردپرس

در صورتیکه رمز عبور مدیریت سایت خود را که با سیستم های مدیریت محتوا جوملا یا وردپرس میباشد فراموش کرده اید با استفاده از این سرویس میتوانید درخواست بازیابی رمز را برای پشتیبانی ارسال نمایید .

جابجا کردن فایلها و دیتابیس سایت

با استفاده از این خدمات، پشتیبانی درخواست شما مبنی بر انتقال فایلها و دیتابیس از یک سایت به سایت دیگر را انجام میدهد