قوانین و مقررات

مطالعه مقررات و قوانين براي تمامي بازديدکنندگان و مشترکين الزامي ميباشد

 1. پس از ثبت یا تمدید دامنه هایی با پسوند ir حتما در سایت nic.ir از روند ثبت دامنه یا تمدید آن مطلع شوید در صورت عدم مشاهده تاریخ تمدید یا ثبت مشکلات پس از آن برعهده خریدار یا تمدید کننده دامنه میباشد . حتما تاریخ انقضا دامنه را چک نمایید و در صورت منقضی شدن دامنه هیچگونه مسئولیتی برعهده مدیر هاست نمیباشد بررسی تاریخ ثبت و تمدید دامنه
 2. پس از ثبت یا تمدید دامنه هایی با پسوند بین المللی ( com / org / net / ... ) حتما در سایت domaintools.com از روند ثبت دامنه یا تمدید آن مطلع شوید در صورت عدم مشاهده تاریخ تمدید یا ثبت مشکلات پس از آن برعهده خریدار یا تمدید کننده دامنه میباشد . حتما تاریخ انقضا دامنه را چک نمایید و در صورت منقضی شدن دامنه هیچگونه مسئولیتی برعهده مدیر هاست نمیباشد بررسی تاریخ ثبت و تمدید دامنه
 3. در صورتیکه دامنه های ایران را از مدیر هاست تهیه کرده اید میتوانید با ورود به ناحیه کاربری خود در سایت Nic.ir از روند تایید یا عدم تایید دامنه در پنل خود مطلع شوید و برای تغییر نیم سرورها ، نماینده ثبت کننده و ... در این پنل اقدام بفرمایید ورود به ناحیه کاربری Nic
 4. در صورتیکه دامنه های بین المللی را از مدیر هاست تهیه کرده اید میتوانید با ورود به ناحیه کاربری خود در سایت Hostcontrol.com دسترسی کامل به کنترل پنل دامنه پیدا نمایید و تغییر نیم سرورها و ... را در کنترل پنل خود انجام دهید . توجه داشته باشید مرتبه نخست ورود به این پنل باید رمز را بازیابی نمایید و پس از دریافت رمز عبور وارد شوید . ( نام کاربری شما ایمیلی میباشد که با آن خرید دامنه را انجام داده اید ) ورود به کنترل پنل دامنه
 5. کاربران سیستم های مدیریت محتوی جوملا و وردپرس برای امنیت وب سایتهای خود حتما پس از نصب این سیستم ها آنها را به اخرین نسخه بروزرسانی کنند و با انتشار نسخه های جدید حتما اقدام به بروزرسانی کنند تا مشکلات امنیتی این سیستم ها را به حداقل برسانند .
 6. گارانتي برگشت هزينه 7 روز پس از خريد و ثبت سفارش شما توسط مديرهاست ميابشد پس از گذشت مدت زمان 7 روز گارانتي بازپرداخت، و بدون ارائه دليل ، مبالغ پرداختي بابت ميزباني وب به هيچوجه عودت نميگردد.
 7. متقاضي متعهد است بهيچوجه از سرويسهاي ميزباني وب که دراختيار وي قرار دارد، بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران و يا قوانين بين المللي استفاده ننمايند .
 8. تعداد ايميل مجاز جهت ارسال براي هر دومين حداکثر 50 عدد در ساعت و حداکثر 500 عدد در روز مي باشد.
 9. ارسال نامه هاي ناخواسته (spam) ، ارسال تعداد زيادي ايميل (mass email) براي ديگران به هر نحو، از جمله ارسال خبرنامه به کل کاربران سايت بطور همزمان، ارسال ايميل بيش از حد مجاز، سعي در نفوذ به سرورهاي ديگران و يا سرورهاي مديرهاست درتمامي انواع آن ، ذخيره و يا ارسال ويروس براي ديگران به هر شکل و در تمامي انواع آن ممنوع است و پيگرد قانوني خواهد داشت.
 10. سرويسهاي ميزباني وب را شخصا استفاده مينماييد و حق واگذاري آن را به غير را نداريد. درصورتيکه سرويسهاي ميزباني وب را براي شخص خاصي خريداري مي کنيد ، اطلاعات لازم را در اختيار ما قرار دهيد.
 11. مسئوليت کليه فايلها و مطالب قرارگرفته در فضاي تخصيص داده شده به عهده کاربر است. همچنين وظيفه تهيه نسخه پشتيبان از فايلها، حفاظت از نام کاربري و رمز عبور ، اعلام تغييرات در تلفن و يا آدرس محل سکونت و يا ايميل برعهده کاربر است و مديرهاست هيچگونه مسئوليتي درقبال موارد فوق و يا ضرر و زيان ناشي از سوء استفاده و يا از بين رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمي گيرد.
 12. يک نسخه پشتيبان از ديتابيس سايت کاربر بصورت روزانه، هفتگي و ماهيانه تهيه ميشود(در پلن حرفه اي). که مي توانيد در صورت نياز درخواست بازيابي آن را از سرور انجام دهيد. البته مديرهاست مسئوليت گرفتن بک آپ از اطلاعات شما را نميپذيرد و وظيفه مشترک است که از فايل ها و اطلاعات اکانت خود نسخه پشتيبان تهيه نمايد.
 13. درصورت مشاهده هرگونه فايل و اطلاعات که اثر مخرب داشته و يا ناقض قوانين داخلي و يا بين المللي باشد، اکانت مشترک به حالت تعليق درمي آيد و پس از اخطار در صورت تکرار اکانت کاربر کاملا حذف ميگردد .
 14. توجه داشته باشيد استفاده ناآگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL،PHP و ... که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد. لذا توصيه ميشود به هيچوجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روي سرور تست نکنيد. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نيست بلکه محيط نصب محصولات آزمايش شده و بدون نقص ميباشد.
 15. درصورت درخواست قطع سرويس توسط کاربر و يا قطع سرويس توسط مديرهاست به علت تخلف از شرايط و ضوابط مندرج در اين قرارداد ، مبالغ پرداختي به هيچوجه برگشت داده نخواهد شد.
 16. مشترک متعهد است که تحت هيچ شرايطي قوانين جاري ايران و قوانين بين المللي را نقض نکرده و در همه زمينه ها قانون کپي رايت بين المللي و قوانين جاري جمهوري اسلامي ايران را رعايت نمايد و مسئوليت کليه فايل هاي موجود در اکانت مشترک و عواقب آنها با خود اوست و مديرهاست هيچگونه مسئوليتي دراينباره نخواهد پذيرفت. و مسدود شدن سرويس بعلت عدم رعايت کپي رايت و قوانين جاري جمهوري اسلامي، بر عهده مشترک مي باشد.
 17. چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات مديرهاست به دلايلي که از اراده مديرهاست خارج باشد -مواردي همچون تغييرات مخرب جوي، سيل، آتش سوزي، زلزله، و...، اشکالات مخابراتي ، هر گونه ممنوعيت داخلي وخارجي، عدم پاسخگويي و يا اجبار بر دريافت مبالغ اضافي توسط شرکتهاي خارجي فراهم کننده خدمات، هر گونه تغييرات در قوانين داخلي و خارجي، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، تغييرات در نرخ ارز، و کليه شرايطي که از اراده مديرهاست خارج باشد و در اينجا ذکر نگرديده است- اعمال تحريم هاي اقتصادي و ... در تداوم ارائه خدمات مديرهاست خدشه اي وارد گردد و يا باعث قطع موقت و يا دائمي آن گردد، هيچگونه مسئوليتي بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات مديرهاست و مسئولين آن نخواهد بود.
 18. مديرهاست حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن شرايط و ضوابط فوق الذکر تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند . در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .
 19. هيچيک از سرويس هاي مديرهاست اعم از هاست اشتراکي، و سرورهاي مجازي، وارز نيستند و رعايت کپي رايت داخلي و بين المللي 100% الزامي مي باشد.اين سرويس ها وب هاستينگ هستند و به هيچ وجه هيچگونه فايل هاستينگ مجاز نيست، و همچنين راه اندازي آپلود سنتر، دانلود سنتر ، نگهداری فایل ، فضای بک آپ گیری ، نصب اسکريپت هاي رپيد ليچ ، چت روم ، انجمن ، و امثال آنها در هاست اشتراکي ممنوع ميباشد. و مديرهاست حق دارد بدون اخطار قبلي چنين حساب هايي را مسدود کند.
 20. ارسال فرم سفارش از طرف مشتري(که بدون هيچ محدوديتي شامل فرم هاي آنلاين ثبت سفارش، فرم هاي کاغذي ثبت سفارش، قرارداد خدمات شرکت و سفارش هاي تلفني است) و نيز استفاده از خدمات شرکت از طرف مشتري، به صورت خودکار و في الفور به معني پذيرش اين سند از طرف مشتري است و پيرو آن شامل حال مشتري خواهد شد. مشتري تضمين مي کند که اين سند را به صورت کامل خوانده است و فرصت لازم براي رايزني قانوني در مورد آن داشته است و بنابراين به صورت روشن همه شرايط و ضوابط ذکر شده در اين سند را فهميده و با آن موافقت کرده است.
 21. کليه سرويسهايي که مهلت پرداخت آنها از ده روز بيشتر شود ، به صورت اتوماتيک توسط سيستم پاک خواهند شد و در صورتیکه بک آپ از سایت وجود داشته باشد تمدید هاست شامل هزینه مظائف نمیباشد اما ارسال بک آپ با هزینه مقدور میباشد هزینه ارسال بک آپ به صورت روز شمار از تاریخ پایان هاست محاسبه میشود .